Chapadlo: Restaurace, která vás chytne a nepustí

Restaurace Chapadlo

Neobvyklý název, skvělá kuchyně

Jméno restaurace zní možná trochu zvláštně, ale nenechte se odradit. Uvnitř na vás čeká opravdový kulinářský zážitek. Šéfkuchař sází na sezónní suroviny od lokálních dodavatelů a jeho kreativita nezná mezí. Ochutnat tu můžete jak tradiční českou kuchyni v moderním pojetí, tak i speciality inspirované mezinárodní gastronomií. Vína vybírá zkušený sommeliér, který vám rád doporučí tu správnou láhev k vašemu jídlu. Ať už hledáte příjemné místo pro romantickou večeři, rodinnou oslavu nebo jen tak na skleničku vína s přáteli, vřele doporučujeme rezervovat si stůl.

Speciality restaurace Chapadlo

Restaurace Chapadlo v Praze se specializuje na mořské plody a ryby. Šéfkuchař s dlouholetou praxí v prestižních restauracích po celém světě připravuje z čerstvých surovin lákavá jídla. Ochutnat můžete například grilovanou chobotnici s česnekovým olejem a bylinkami, smažené kalamáry s domácí tatarskou omáčkou nebo lososa pečeného na másle s gratinovanými bramborami. Milovníci mořských plodů ocení i bohatý výběr ústřic a mušlí. Kromě hlavního menu restaurace nabízí i denní speciality, které se obměňují dle aktuální nabídky čerstvých surovin.

Atmosféra a prostředí restaurace

Vkročte do našeho útulného světa, kde se snoubí moderní design s prvky tradiční české hospody. Cihlové zdi, dřevěné stoly a tlumené osvětlení vytváří příjemnou atmosféru pro posezení s přáteli i rodinou. V letních měsících si můžete vychutnat váš oběd či večeři na naší zahrádce, která nabízí klidné útočiště od ruchu velkoměsta. Dbáme na to, aby se u nás každý cítil vítaný a užil si příjemné chvíle s dobrým jídlem a pitím.

Kontakt a otevírací doba

Náš tým je vám k dispozici každý všední den od 9:00 do 17:00. Kontaktovat nás můžete telefonicky na čísle +420 123 456 789 nebo emailem na adrese info@firma.cz. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy, poskytneme bližší informace o našich produktech a službách, nebo vám pomůžeme s výběrem toho nejvhodnějšího řešení. Těšíme se na vaši zprávu!

Recenze a hodnocení hostů

Naši hosté si nejvíce pochvalují přátelskou atmosféru a ochotný personál. Mnoho z nich oceňuje také výhodnou polohu hotelu v blízkosti centra města a dostupnost MHD. Často zmiňovaným plusem je i bohatá snídaně formou bufetu s širokým výběrem teplých i studených jídel. Hosté si pochvalují čistotu a komfort pokojů, vybavených pohodlnými postelemi a moderní koupelnou. Někteří hosté zmiňují menší hluk z ulice, který by mohl být rušivý pro citlivější osoby. Celkově však panuje s ubytováním v našem hotelu spokojenost a hosté se k nám rádi vracejí.

Publikováno: 10. 06. 2024

Kategorie: restaurace

Autor: AdamHubalek

Tagy: restaurace chapadlo | restaurace s názvem chapadlo