Chuťový zážitek v Brně: Restaurace Element vás dostane!

Restaurace Element Brno

Moderní česká kuchyně v Elementu

V restauraci Element se moderní česká kuchyně snoubí s prvotřídními sezónními surovinami. Šéfkuchař s vášní pro tradiční chutě a moderní techniky vaření vytváří inovativní pokrmy, které osloví i ty nejnáročnější gurmány. V nabídce najdete klasiky jako svíčkovou na smetaně, ale v netradičním pojetí s brioškovým knedlíkem a brusinkovým pyré. Nebo ochutnejte grilovaný candát s celerovým pyré a koprovou omáčkou, který vás okouzlí svou lehkostí a svěžestí. Element je ideálním místem pro gurmánský zážitek v moderním prostředí.

Sezónní menu a lokální suroviny

Věříme, že nejchutnější jídla se připravují z čerstvých a sezónních surovin. Proto se naše menu mění s rytmem ročních období. Na jaře se můžete těšit na svěží saláty s chřestem a mladým špenátem, v létě na grilované ryby s bylinkami z naší zahrádky. Podzimní menu hýří barvami a chutěmi dýní, hub a jablek. A v zimě vás zahřejeme poctivými vývary a pečenými kačeny s knedlíkem a zelím. Spolupracujeme s lokálními farmáři a dodavateli, abychom vám mohli nabídnout ty nejkvalitnější suroviny z našeho okolí.

Degustační menu a párování s vínem

Degustační menu nabízí jedinečnou možnost ochutnat více chodů a poznat tak šíři umu kuchaře. Každý chod je pečlivě sestaven z čerstvých a kvalitních surovin a je chuťově i vizuálně atraktivní. Párování s vínem pak zážitek z degustačního menu pozvedá na novou úroveň. Sommelier k jednotlivým chodům vybírá vína, která se k nim chuťově doplňují a zdůrazňují jejich specifické tóny. Správně zvolené víno dokáže podtrhnout chuť pokrmu a vytvořit tak harmonický celek. Degustační menu s párováním vín je tak skvělou volbou pro speciální příležitosti nebo pro všechny gurmány, kteří si chtějí dopřát nevšední kulinářský zážitek.

Stylový interiér a příjemná atmosféra

Kromě skvělého jídla a pití hraje v restauraci důležitou roli i celková atmosféra. Stylový interiér dokáže navodit tu správnou náladu a zpříjemnit vám čas strávený s přáteli nebo rodinou. Moderní restaurace sází na minimalistický design, přírodní materiály a tlumené barvy. Rustikální podniky zase lákají na útulné prostředí s dřevěným nábytkem a krbem. Ať už preferujete jakýkoli styl, důležité je, abyste se v restauraci cítili příjemně a uvolněně.

Element: Ideální místo pro speciální příležitosti

Element je skvělou volbou pro oslavy narozenin, výročí nebo firemních akcí. Stylový interiér a příjemná atmosféra zaručí nezapomenutelný zážitek pro vás i vaše hosty. Široká nabídka jídel a nápojů uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Prostor je flexibilní a lze ho upravit dle vašich představ a požadavků. Zkušený personál vám bude k dispozici po celou dobu vaší akce a postará se o bezproblémový průběh.

Publikováno: 16. 06. 2024

Kategorie: jídlo a pití

Autor: AdamHubalek

Tagy: restaurace element brno | restaurace element v brně