Ewa Farná – Z mladé zpěvačky velkou hvězdou

Jen málokterý interpret se může pyšnit tak vzestupnou kariérou od mladistvých let, jakou si vybudovala Ewa Farná. Polsko-česká zpěvačka začala být známá už ve třinácti letech. Naštěstí jí sláva nikterak nepoznamenala a ona se vydala na tu správnou hudební cestu. Dnes je oblíbená nejenom v Česku, ale také v Polsku, kde má své kořeny.

Podrobnější informace o Ewě Farné

Když se zaposloucháte do hitů mladé zpěvačky Ewy Farné, s naprostou jistotou rozeznáte žánr, kterému se věnuje. Je to rocková a populární hudba. Své písně zpívá nejenom v češtině, ale také v polštině. Právě v Polsku má další velkou základnu svých fanoušků. V tabulce níže se o Ewě můžete dozvědět podstatné informace.

PředmětHodnota
Občanské jménoEwa Chobot
Narození12. srpna 1993
Místo narozeníTřinec
ŽánryRock, pop, electro pop
Přečtěte důležité informace o Ewě Farné.

Ewa Farná odstartovala svoji úspěšnou kariéru v roce 2006. Právě v té době ji objevil producent Lešek Wronka. Do hudebního světa ji svým způsobem vystřelil singl s názvem Měls mě vůbec rád. Poté na sebe úspěch nenechal dlouho čekat. Kdo ví, třeba bude Ewa Farná jednou druhou Lucií Bílou.

Ewa Farná a její úspěšná turné

Zpěvačka se do paměti mnohých posluchačů zapsala nejenom svými videoklipy a vydanými hudebními nosiči. Stala se součástí mnohých úspěšných turné, kde si ji lidé mohli poslechnout na vlastní uši. Jejím pomyslným odrazovým můstkem se stalo turné Zazpívej si na Ewa Tour 2008. Následovalo turné Buď virtuální na Ewa Tour, EWAkuacja tour a Čechomor tour, kde si zazpívala s touto slavnou kapelou.

Ewa Farná – Poznejte ji do detailu

O Ewě Farné se nyní můžete dozvědět i mnohé jiné zajímavosti. Například to, že s rodinou hovoří těšínským nářečím. Když začínala svoji kariéru, nosila rovnátka. V roce 2013 se stala nejmladší porotkyní Superstar a v témže roce vydala své první autorské album. Ewa Farná je zkrátka hudebnicí, jak se patří, proto se nechme překvapit, s čím dalším přijde v rámci své hudební kariéry.