KFC Plzeň: Kde utišit hlad po kuřeti ve městě piva?

Kfc Plzeň

KFC v Plzni: Přehled poboček

V Plzni si na kuřátku z Kentucky pochutnáte na několika místech. Nejznámější je asi pobočka v obchodním centru Plaza, kde si kromě klasiky dáte i sendviče z řady Brazer. Další KFC restaurace najdete v OC Olympia, ta je oblíbená pro svůj dětský koutek. Pokud máte chuť na kuře s sebou, zaskočte si do drive-thru pobočky na Rokycanské ulici.

Nabídka a speciality KFC Plzeň

V nabídce KFC Plzeň samozřejmě nechybí legendární smažené kuřecí kousky podle tajné receptury Colonela Sanderse. Vybrat si můžete z několika variant – od klasických kuřecích stripců a křídel, přes pikantní Hot Wings až po křupavé Twistry. Vedle kuřecího masa v nabídce najdete i další pochoutky jako jsou hranolky, coleslaw, kukuřice a různé druhy omáček. Pro milovníky sladkého je připraveno lahodné zmrzlinové menu. KFC Plzeň pravidelně přichází s limitovanými nabídkami a sezónními specialitami, které zpestří váš gurmánský zážitek.

Otevírací doba a dostupnost

Naše služby jsou vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ať už potřebujete poradit s výběrem produktu, máte dotaz k vaší objednávce nebo potřebujete technickou podporu, náš tým je vám vždy k dispozici online. Pro urychlení vyřízení vašeho požadavku si prosím připravte číslo vaší objednávky nebo jiné relevantní informace. Věříme, že vám tato flexibilita zpříjemní a usnadní vaše nákupy.

Recenze a hodnocení KFC Plzeň

KFC v Plzni má mezi místními spíše smíšené recenze. Na jedné straně si zákazníci pochvalují rychlou obsluhu a klasickou chuť kuřecích produktů KFC. Často zmiňovaným plusem je i drive-thru, který umožňuje rychlé vyzvednutí jídla bez nutnosti opouštět auto. Na straně druhé se objevují kritiky na občasnou nepozornost personálu při přípravě objednávek a na čistotu restaurace. Někteří zákazníci by také ocenili širší nabídku vegetariánských jídel. Celkově lze říci, že KFC v Plzni je solidní volbou pro rychlý oběd nebo večeři, ale existují i ​​lepší restaurace s rychlým občerstvením v okolí.

Akce a slevy KFC Plzeň

V Plzni si milovníci kuřecích specialit přijdou na své! KFC v Plzni pravidelně nabízí lákavé akce a slevy, díky kterým si pochutnáte za výhodné ceny. Sledujte letáky KFC nebo webové stránky restaurace, kde najdete aktuální nabídku. Často narazíte na zvýhodněné ceny kuřecích kousků, sendvičů, salátů i dezertů. Nezapomeňte také na speciální akce, jako jsou rodinné balíčky nebo limitované edice produktů. KFC Plzeň – váš cíl pro křupavé potěšení za skvělé ceny!

Publikováno: 11. 06. 2024

Kategorie: jídlo a pití

Autor: AdamHubalek

Tagy: kfc plzeň | pobočka rychlého občerstvení kfc