Kolik dáte za gurmánský zážitek? Restaurace Salabka ceny odhaluje.

Restaurace Salabka Ceny

Restaurace Salabka, zasazená do malebného prostředí vinice s výhledem na Prahu, láká gurmány na kulinářské zážitky v luxusním prostředí. Avšak s exkluzivitou přichází i otázka ceny. Mnoho zájemců o návštěvu této restaurace si klade otázku, zda ceny v restauraci Salabka odpovídají kvalitě a originalitě nabízených pokrmů. V tomto článku se detailně podíváme na cenovou hladinu restaurace Salabka a zanalyzujeme, co za své peníze hosté skutečně dostanou. Zaměříme se na degustační menu, speciality podniku a nabídku vín, abychom vám poskytli ucelený přehled o tom, co od návštěvy této vyhlášené restaurace očekávat.

Jídelní lístek Salabka

Restaurace Salabka, zasazená do malebné vinice s výhledem na Prahu, láká na nezapomenutelný gastronomický zážitek. Ačkoliv je restaurace známá svou exkluzivní atmosférou, ceny v restauraci Salabka jsou příjemným překvapením. Jídelní lístek Salabka nabízí širokou škálu pokrmů, od tradiční české kuchyně s moderním nádechem až po mezinárodní speciality. Milovníci masa ocení šťavnaté steaky z hovězího masa z farmy Salabka, vegetariáni si zase pochutnají na kreativních zeleninových pokrmech. Samozřejmostí je i bohatý výběr vín z vlastních vinic Salabka, která perfektně doplní váš kulinářský zážitek. Ceny jídel se pohybují v rozmezí od 300 Kč za předkrm až po 700 Kč za hlavní chod. Degustační menu, které vám umožní ochutnat to nejlepší z kuchyně restaurace Salabka, je k dispozici od 1 500 Kč. Restaurace Salabka je ideálním místem pro romantickou večeři, oslavu narozenin nebo firemní akci. Díky své poloze, vynikající kuchyni a příznivým cenám si restaurace Salabka získává srdce stále většího počtu gurmánů.

Jídlo Cena
Předkrm dle denní nabídky 250 Kč

Předkrmy a polévky

Restaurace Salabka si zakládá na sezónních surovinách a moderní české kuchyni, což se odráží i v nabídce předkrmů a polévek. Ceny v restauraci Salabka odpovídají kvalitě surovin a kulinářskému umění. Začněte třeba jemným telecím tatarákem s křepelčím vejcem a brioškou, jehož cena se pohybuje okolo 400 Kč. Pokud máte raději ryby, zkuste marinovaného lososa s koprovým krémem a ředkvičkami, který vás vyjde na podobnou cenu. Milovníky polévek potěší sametově hebká dýňová polévka s kokosovým mlékem a dýňovými semínky, která je k dostání za cenu okolo 200 Kč. V nabídce najdete i další lákavé předkrmy a polévky, které vás naladí na hlavní chod.

Hlavní chody

V nabídce restaurace Salabka najdete lákavé hlavní chody, které uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Ceny se pohybují v rozmezí od 400 Kč do 700 Kč, což odpovídá vysoké kvalitě surovin a kulinářskému umění zdejších kuchařů. Ochutnat můžete například grilovanou vepřovou panenku s bramborovo-celerovým pyré a omáčkou z lesních hub, jejíž cena je 495 Kč. Milovníci ryb si jistě pochutnají na filetu z mořského vlka s pečenou zeleninou a bylinkovým pestem za 580 Kč. Vegetariánskou variantou je pak grilovaný kozí sýr s červenou řepou, vlašskými ořechy a medovým dresinkem za 395 Kč. Všechny pokrmy jsou připravovány z čerstvých a sezónních surovin, z nichž mnohé pocházejí přímo ze zámecké zahrady.

Dezerty

Nápojový lístek

V restauraci Salabka si hosté mohou vychutnat širokou škálu nápojů, které doplní jejich kulinářský zážitek. Vinárna Salabka, která je součástí restaurace, nabízí výběr vín z vlastních vinic i od dalších renomovaných vinařství. Ceny vín se liší dle odrůdy, ročníku a původu. Pro milovníky piva je připravena nabídka piv z lokálních pivovarů i známých značek. K dispozici je také široký výběr nealkoholických nápojů, jako jsou domácí limonády, čerstvé ovocné šťávy, káva a čaj.

Ceny v restauraci Salabka odpovídají vysoké kvalitě surovin, profesionálnímu servisu a unikátní atmosféře. Pro detailní informace o cenách nápojů doporučujeme navštívit webové stránky restaurace nebo kontaktovat přímo personál.

Víno z vinice Salabka

Restaurace Salabka, to není jen gastronomický zážitek, ale také možnost ochutnat víno přímo z viničních tratí, které restauraci obklopují. Ceny v restauraci Salabka jsou sice vyšší, ale odráží kvalitu surovin, prostředí a samozřejmě i vína. A víno z vinice Salabka si zaslouží pozornost.

Vína z viniční tratě Salabka patří mezi jedny z nejlepších v Praze. Pěstují se zde tradiční odrůdy jako Ryzlink rýnský, Rulandské bílé nebo Modrý Portugal, ale i méně známé odrůdy jako Hibernal nebo Tramín červený. Díky specifickému mikroklimatu a složení půdy mají vína z vinice Salabka nezaměnitelný charakter. Jsou svěží, ovocná a elegantní.

V nabídce restaurace Salabka najdete široký výběr vín z vlastní produkce. Ceny se liší dle odrůdy a stáří vína, ale počítejte s cenou od 500 Kč za lahev. Pokud si chcete víno vychutnat přímo na místě, je zde možnost objednat si i sklenku. Ceny za sklenku vína se pohybují od 100 Kč.

Ochutnávka vína z vinice Salabka je tak skvělým doplňkem k gurmánskému zážitku v restauraci Salabka. Ať už si vyberete bílé, červené nebo růžové, víno z vinice Salabka vás zaručeně nezklame.

Nealkoholické nápoje

V restauraci Salabka si hosté mohou vychutnat širokou škálu nealkoholických nápojů, které perfektně doplní jejich kulinářský zážitek. Nabídka zahrnuje domácí limonády, připravované z čerstvého ovoce a bylinek, osvěžující ovocné šťávy a sirupy z lokálních zdrojů. Pro milovníky bublinek je připraven výběr kvalitních minerálních vod, ať už perlivých nebo neperlivých. Samozřejmostí je i široký výběr teplých nápojů, jako je káva z lokální pražírny, výběrové čaje a horká čokoláda. Ceny nealkoholických nápojů v restauraci Salabka se pohybují v závislosti na druhu a objemu nápoje, ale obecně odpovídají vysoké kvalitě surovin a prvotřídnímu servisu, který restaurace nabízí.

Ceny v restauraci Salabka

Restaurace Salabka, zasazená do malebného prostředí vinice na okraji Prahy, láká na nezapomenutelný gastronomický zážitek. S tím se ale pojí i vyšší cenová hladina, která odpovídá kvalitě surovin, kulinářskému umění šéfkuchaře a jedinečné atmosféře. Za degustační menu, které zahrnuje několik chodů a snoubí se s víny z vlastních vinic, si připravte od 2 000 Kč na osobu. Pokud dáváte přednost výběru z jídelního lístku, počítejte s cenou okolo 600 Kč za předkrm, 800 Kč za hlavní chod a 300 Kč za dezert. Milovníci vína ocení širokou nabídku vín z produkce Salabky, ceny za lahev se pohybují od 800 Kč. Návštěva restaurace Salabka je tak spíše záležitostí pro speciální příležitosti, kdy chcete dopřát sobě i svým blízkým nevšední kulinářský zážitek v krásném prostředí.

Poměr ceny a kvality

Restaurace Salabka si zakládá na prvotřídních surovinách a kulinářském umění, což se odráží i v cenách. Ty se pohybují ve vyšší relaci, ale odpovídají kvalitě nabízených služeb a zážitku. Degustační menu, které zahrnuje několik chodů a snoubení s víny, se pohybuje okolo 2 000 Kč na osobu. Jídla à la carte se pohybují v rozmezí 400-800 Kč za hlavní chod. Vína z vlastních vinic Salabka jsou k dispozici za ceny od 600 Kč za lahev. Pro milovníky vína je tu možnost degustace s odborným výkladem. Salabka je ideálním místem pro speciální příležitosti, romantickou večeři nebo firemní akci, kde hledáte nezapomenutelný zážitek. Je důležité zvážit, zda váš rozpočet odpovídá cenové hladině restaurace. Pokud hledáte luxusní gastronomii v krásném prostředí s výhledem na vinice, pak je Salabka tou správnou volbou.

Atmosféra a prostředí

Restaurace Salabka sází na kouzelnou atmosféru, která je pro ni stejně důležitá jako kvalita pokrmů. Nachází se v historické usedlosti obklopené vinicemi s výhledem na Prahu, což z ní dělá ideální místo pro romantickou večeři, oslavu nebo jen příjemně strávený večer s přáteli. Interiér restaurace je elegantní a zároveň útulný, s důrazem na přírodní materiály a teplé barvy. Ceny v restauraci Salabka odpovídají vysoké kvalitě surovin, kulinářskému umění šéfkuchaře a jedinečnému prostředí. Za degustační menu s párováním vín zaplatíte od 2 500 Kč na osobu. A la carte menu nabízí předkrmy od 400 Kč, hlavní chody od 600 Kč a dezerty od 250 Kč. K dispozici je také široká nabídka vín z vlastních vinic i od dalších českých a zahraničních vinařství.

Rezervace a otevírací doba

Pro rezervaci vašeho stolu v restauraci Salabka doporučujeme kontaktovat restauraci přímo, a to buď telefonicky nebo prostřednictvím jejich webových stránek. Vzhledem k popularitě restaurace a její poloze uprostřed vinic je vhodné rezervaci provést s dostatečným předstihem, a to zejména pokud plánujete návštěvu o víkendu nebo během svátků. Ceny v restauraci Salabka odpovídají vysoké kvalitě surovin, kulinářskému umění a jedinečné atmosféře. Nabídka zahrnuje degustační menu s párováním vín, ale i à la carte možnosti. Pro detailní informace o cenách doporučujeme nahlédnout do aktuálního menu na webových stránkách restaurace nebo kontaktovat restauraci přímo. Otevírací doba se může lišit v závislosti na ročním období a aktuálních událostech. Aktuální informace o otevírací době restaurace Salabka naleznete na jejich webových stránkách nebo sociálních sítích.

Shrnutí a závěr

Restaurace Salabka se nachází v krásném prostředí vinice a nabízí svým hostům nezapomenutelný gastronomický zážitek. Ceny v restauraci Salabka odpovídají vysoké kvalitě surovin, profesionálnímu servisu a jedinečné atmosféře. Vychutnat si zde můžete speciality moderní české kuchyně s důrazem na sezónnost a čerstvost.

Degustační menu, které se pravidelně obměňuje, představuje skvělou příležitost ochutnat více chodů a poznat tak šíři umu kuchařů. Pro milovníky vína je připravena široká nabídka vín z vlastního vinařství Salabka i dalších vinařství.

Návštěva restaurace Salabka je vhodná pro romantickou večeři, oslavu speciální příležitosti, ale i pro business oběd. Díky své poloze a krásnému výhledu na Prahu si zde hosté užijí příjemné chvíle v klidném prostředí.

Při plánování návštěvy restaurace Salabka je vhodné provést rezervaci předem, a to zejména ve večerních hodinách a o víkendech. Ceny v restauraci Salabka se liší dle zvoleného menu a nápojů, nicméně je třeba počítat s vyšší cenovou hladinou.

Vzhledem k výjimečnosti restaurace Salabka a kvalitě poskytovaných služeb je však cena adekvátní a návštěva této restaurace je nezapomenutelným zážitkem.

Publikováno: 28. 06. 2024

Kategorie: jídlo a pití

Autor: AdamHubalek

Tagy: restaurace salabka ceny | ceny v restauraci salabka