MANESKIN KONCERT: Rockoví bohové míří do Prahy!

Maneskin Koncert

Maneskin do Prahy

Italská rocková senzace Måneskin se vrací do Prahy! Po svém strhujícím vystoupení v roce 2022 kapela slibuje další nezapomenutelnou show plnou energie, vášně a rock'n'rollu. Fanoušci se můžou těšit na hity jako "Zitti e buoni", "Beggin'" nebo "I Wanna Be Your Slave", které dobyly světové žebříčky a katapultovaly Måneskin mezi nejžádanější kapely současnosti. Koncert Måneskin v Praze bude oslavou rockové hudby a nekompromisní showmanship, kterou si tahle italská čtveřice získala srdce fanoušků po celém světě. Připravte se na večer plný syrové energie, nakažlivé hudby a nezapomenutelné atmosféry.

Kdy a kde koncert proběhne

Fanoušci italské rockové skupiny Måneskin se konečně dočkají! Kapela, která si získala srdce milionů po celém světě, vystoupí v České republice. Koncert Måneskin slibuje nezapomenutelnou show plnou energie, vášně a skvělé hudby. Zazní jistě největší hity jako "Zitti e buoni", "Beggin'" nebo "I Wanna Be Your Slave", ale i skladby z nového alba "Rush!". Lístky na koncert Måneskin se očekávají velmi žádané, proto neváhejte a zajistěte si své místo včas. Sledujte oficiální stránky kapely a prodejní sítě pro aktuální informace o spuštění prodeje.

Vstupenky na Maneskin

Italská rocková senzace Måneskin si podmanila srdce fanoušků po celém světě a Česká republika není výjimkou. Koncert skupiny Måneskin je vždycky událostí, na kterou se nezapomíná. Jejich energická show, chytlavé písně a charismatické vystupování zaručují nezapomenutelný večer plný rock'n'rollu. Vstupenky na koncerty Måneskin bývají velmi žádané a často se vyprodají během několika hodin. Fanoušci se předhánějí v tom, aby si zajistili své místo na této hudební události. Pokud plánujete navštívit koncert Måneskin, doporučujeme sledovat oficiální stránky kapely a prodejní sítě vstupenek, abyste měli přehled o plánovaných koncertech a zahájení prodeje vstupenek. Nezapomeňte si vstupenky pořídit včas, abyste nepřišli o tuto jedinečnou hudební událost.

Co zahrají Maneskin v Praze

Fanoušci kapely Måneskin v Praze se můžou těšit na nezapomenutelný večer plný rockové energie. Italská senzace, která dobyla svět hity jako "Zitti e buoni" nebo "Beggin'", slibuje show nabitou emocemi a strhujícími instrumentálními výkony. Na koncertě zazní průřez celou jejich tvorbou, od starších kousků až po pecky z posledního alba "Rush!".

Uslyšíte tak nejen zmíněné hity, ale i skladby jako "I Wanna Be Your Slave", "Mammamia" nebo "Supermodel". Kapela je známá svou energií a interakcí s publikem, takže se dá očekávat, že pražský koncert bude nezapomenutelným zážitkem. Frontman Damiano David se svými provokativními kreacemi a charismatem strhne dav a slibuje nezapomenutelnou atmosféru.

maneskin koncert

Přesný playlist kapela dopředu neprozrazuje, fanoušci se ale můžou spolehnout, že uslyší to nejlepší z tvorby Måneskin.

Nové album RUSH!

Italská rocková senzace Måneskin, známá svými elektrizujícími koncerty a syrovým zvukem, konečně oznámila vydání svého nového alba RUSH! Fanoušci po celém světě netrpělivě očekávali novou hudbu od chvíle, kdy kapela dobyla svět svým vítězstvím v soutěži Eurovision Song Contest v roce 2021. RUSH! slibuje další dávku energického rock'n'rollu, který katapultoval Måneskin na vrchol hitparád. Kapela, v čele s charismatickým frontmanem Damiano Davidem, si získala srdce fanoušků svou nekompromisní hudbou a provokativními vystoupeními. RUSH! je bezpochyby jednou z nejočekávanějších hudebních událostí roku a slibuje další kapitolu v raketovém vzestupu Måneskin. Koncert skupiny Måneskin bude nezapomenutelným zážitkem pro všechny fanoušky rockové hudby.

Maneskin a Eurovize

Italská rocková senzace Måneskin si podmanila svět po svém vítězství na Eurovizi 2021 s písní "Zitti e buoni". Jejich energické vystoupení, syrová hudba a okouzlující image si získaly miliony fanoušků po celém světě. Vítězství na Eurovizi katapultovalo Måneskin do stratosféry hudebního průmyslu a otevřelo jim dveře k mezinárodní slávě. Kapela vyrazila na světová turné, jejich koncerty jsou vyprodané a fanoušci šílí nad jejich explozivními show. Koncerty Måneskin jsou plné syrové energie, vášně a rock'n'rollového ducha. Kapela na pódiu žije svou hudbou, strhuje publikum a vytváří nezapomenutelnou atmosféru. Jejich koncerty jsou oslavou hudby, mládí a svobody.

Maneskin a jejich styl

Italská kapela Måneskin si podmanila svět nejen svou hudbou, ale i nezaměnitelným stylem. Jejich image je stejně provokativní a energická jako jejich rock'n'rollové hymny. Na pódiu se mění v androgynní bytosti s výrazným make-upem, flitry, koženými kalhotami a botami na platformě. Inspiraci čerpají z glam rocku 70. let, punku a grunge, ale přidávají i moderní prvky.

Koncerty Måneskin jsou pastvou pro oči i uši. Extravagantní kostýmy, energické pohyby a charisma, kterým Damiano David, frontman kapely, oplývá, strhnou každého. Jejich styl je oslavou individuality a boření genderových stereotypů. Na koncertech Måneskin neexistují žádná pravidla, jen čistá energie a vášeň pro hudbu.

maneskin koncert

Proč na Maneskin vyrazit

Italská kapela Måneskin si podmanila svět svou energií, stylem a nekompromisním rock'n'rollem. Jejich koncerty jsou legendární, plné syrové energie, vášně a interakce s publikem. Pokud váháte, zda na jejich koncert vyrazit, tady je pár důvodů, proč byste si to neměli nechat ujít: Damiano David, frontman kapely, je frontman každým coulem. Jeho charisma, hlasový rozsah a energie strhnou i ty nejzarytější odpůrce. Victoria De Angelis na basu je zjevení. Její styl, charisma a hlavně basové linky vás dostanou do kolen. Thomas Raggi na kytaře a Ethan Torchio na bicí dotváří sehranou sestavu, která vás nenechá chladnými. Živá vystoupení Måneskin jsou o level výš než studiové nahrávky. Energie, vášeň a syrovost, kterou do své hudby vkládají, vás pohltí a nepustí. Uslyšíte pecky jako "Zitti e buoni", "I Wanna Be Your Slave" nebo "Beggin'" v syrovém a energickém provedení, které vás nenechá chladnými. Koncert Måneskin není jen o hudbě, ale i o show. Odvážné kostýmy, vizuální efekty a celková atmosféra vás vtáhnou do jejich světa a zanechají ve vás nezapomenutelný zážitek.

Srovnání koncertů Måneskin v Česku
Vlastnost Koncert 1 Koncert 2
Datum 17. července 2023 -
Místo Letiště Letňany, Praha -

Atmosféra koncertů Maneskin

Koncerty italské rockové skupiny Måneskin nejsou jen obyčejné hudební události, ale spíše explozivní a strhující show plné energie, vášně a rock'n'rollového ducha. Od prvních tónů až po poslední akord kapela strhává publikum do svého světa nespoutané zábavy a syrové muzikality. Frontman Damiano David se na pódiu mění v charismatického šamana, jehož hypnotický zpěv a provokativní pohyby doplňují silné kytarové riffy Thomase Raggiho a dynamická rytmika bicích Ethana Torchia a baskytary Victorie De Angelis.

Atmosféru koncertů Måneskin dokresluje i vizuální stránka show. Odvážné kostýmy, výrazné líčení a propracovaná světelná show vytváří neopakovatelnou atmosféru, která nenechá nikoho chladným. Fanoušci se stávají součástí této show, zpívají s kapelou každý text a nechávají se unášet vlnou energie, která z pódia doslova tryská. Koncerty Måneskin jsou zážitkem, na který se nezapomíná, a důkazem, že rock'n'roll je stále živý a plný síly.

Maneskin a Česká republika

Italská rocková senzace Måneskin si Českou republiku evidentně zamilovala. Po svém prvním vystoupení na festivalu Rock for People v roce 2022, kde nadchli tisíce fanoušků svou energií a hity jako "Zitti e buoni" nebo "I wanna be your slave", se kapela vrací do Prahy. Tentokrát vystoupí v rámci svého světového turné v roce 2023, a to v pražské O2 areně. Koncert slibuje nezapomenutelnou show plnou pyrotechniky, světelných efektů a samozřejmě největších hitů kapely. Vstupenky na koncert Måneskin v Praze se očekávají být velmi žádané, proto se fanoušci musí připravit na rychlý nákup.

maneskin koncert

Publikováno: 05. 07. 2024

Kategorie: Hudba

Autor: AdamHubalek

Tagy: maneskin koncert | koncert skupiny måneskin