Nejlepší asijské restaurace v Praze: Kam vyrazit za exotikou?

Nejlepsi Asijske Restaurace V Praze

SaSaZu

SaSaZu je vyhlášený podnik v Praze, který kombinuje moderní asijskou kuchyni s pulzující atmosférou nočního klubu. Restaurace, kterou vede michelinský šéfkuchař Shahaf Shabtay, nabízí širokou škálu jídel inspirovaných chutěmi jihovýchodní Asie. Interiér SaSaZu je stejně působivý jako jeho menu, s exotickým designem a prostorným tanečním parketem. Po večeři se restaurace promění v živý klub s DJs a živou hudbou, který láká jak místní, tak turisty. SaSaZu je tak ideálním místem pro ty, kteří hledají nezapomenutelný večer plný skvělého jídla, zábavy a tance.

Pho Vietnam Tuan & Lan

Pho Vietnam Tuan & Lan je oblíbená restaurace s vietnamskou kuchyní. Nachází se v Praze a specializuje se na tradiční vietnamské pokrmy, zejména na polévku pho.

V nabídce najdete různé druhy pho, včetně hovězího, kuřecího a vegetariánského. Kromě toho restaurace nabízí i další speciality jako jsou smažené nudle, jarní závitky a saláty.

Pho Vietnam Tuan & Lan je známá svou autentickou chutí a používáním čerstvých surovin. Restaurace má příjemnou atmosféru a ochotný personál.

Hanil Sushi

Hanil Sushi je oblíbená restaurace v Praze, která se specializuje na korejskou a japonskou kuchyni. Nabízí široký výběr sushi, sashimi, maki rolek a dalších specialit. Kvalita surovin je zde na prvním místě, používají se pouze čerstvé ryby a mořské plody. Kromě sushi si můžete pochutnat i na tradičních korejských jídlech, jako je kimchi, bibimbap nebo bulgogi. Prostředí restaurace je moderní a příjemné, ideální pro romantickou večeři i posezení s přáteli. Hanil Sushi nabízí také rozvoz jídel, takže si můžete vychutnat jejich speciality i v pohodlí domova.

U Zlatého Draka

V srdci historické Prahy, jen pár kroků od Staroměstského náměstí, se nachází útulná restaurace "U Zlatého Draka". Tato tradiční česká hospoda láká hosty svou nezaměnitelnou atmosférou a lahodnou kuchyní. V nabídce najdete klasické české speciality, jako je vepřová pečeně s knedlíkem a zelím, svíčková na smetaně nebo guláš. K jídlu si můžete vybrat z široké nabídky českých piv, včetně plzeňského Prazdroje. Restaurace je vyzdobena stylovým dřevěným nábytkem a historickými artefakty, které dokreslují její jedinečnou atmosféru. "U Zlatého Draka" je ideálním místem pro posezení s přáteli, rodinou nebo obchodními partnery.

Mr. Sushi

Pan Sushi je spíše přezdívka než jméno. Tak se s úsměvem říká nadšenému kuchaři, který se specializuje na přípravu sushi. Jeho vášeň pro japonskou kuchyni a precizní techniku ​​je vidět v každém detailu. Od výběru čerstvých surovin, přes harmonické kombinace chutí až po elegantní aranžmá na talíři. Pan Sushi je zkrátka mistrem svého oboru, který si zakládá na autenticitě a kvalitě. Jeho sushi je zážitkem pro všechny smysly a zanechá ve vás touhu po další porci.

Spicy Mama

"Spicy Mama" je přezdívka pro odvážné ženy, které se nebojí experimentovat v kuchyni s pálivými chilli papričkami. Tyto "královny chilli" si libují v ostrosti a pálivosti, ať už vaří guláš, polévku nebo připravují exotické omáčky. Pro "Spicy Mama" je chilli více než jen koření, je to vášeň a životní styl. Sdružují se v online komunitách, sdílí recepty a zkušenosti s pěstováním různých druhů papriček. Pozor, tyto dámy to s chilli myslí vážně!

Restaurace Peking

Restaurace Peking nabízí autentickou chuť čínské kuchyně v srdci Prahy. Široký výběr jídel uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Ochutnat můžete klasiky jako Kung Pao kuře, sladkokyselé vepřové maso, smažené nudle či rýži na mnoho způsobů. Pro milovníky polévek je v nabídce například pikantní polévka s masem a zeleninou. Restaurace Peking je ideálním místem pro oběd s kolegy, večeři s přáteli nebo rodinnou oslavu. Příjemná atmosféra a milá obsluha vám zpříjemní váš kulinářský zážitek.

Modrý Zub

Technologie Bluetooth, česky někdy neoficiálně nazývaná „Modrý zub“, je standardem pro bezdrátovou komunikaci na krátkou vzdálenost. Umožňuje propojení různých zařízení, jako jsou mobilní telefony, počítače, sluchátka, reproduktory a mnoho dalších. Díky Bluetooth můžeme sdílet soubory, přehrávat hudbu, telefonovat handsfree a ovládat chytré domácí spotřebiče bez nutnosti kabelového připojení. Technologie je pojmenována po dánském králi Haraldu I. Modrozubovi, který sjednotil rozhádané kmeny a zajistil tak bezproblémovou komunikaci v zemi. Podobně i Bluetooth se snaží o sjednocení a snadnou komunikaci mezi různými elektronickými zařízeními.

Zen Asian Cuisine

Vychutnejte si klidnou auru a autentické chutě Asie v restauraci Náš šéfkuchař s dlouholetou praxí v tradiční asijské kuchyni pro vás připravuje pokrmy z čerstvých a kvalitních surovin. V nabídce najdete speciality z Číny, Japonska, Thajska a Vietnamu. Ochutnejte například sushi, kung-pao, pad thai nebo pho. K jídlu si můžete vybrat z nabídky asijských piv, vín nebo saké.

Yam Yam bistro

Yam Yam bistro je oblíbeným podnikem v centru Prahy, který láká na moderní pojetí asijské kuchyně. V nabídce najdete pestrou škálu jídel, od klasických nudlí a rýžových pokrmů až po originální variace s masem, rybami nebo tofu.

Šéfkuchař sází na čerstvé a kvalitní suroviny, které dováží přímo z Asie. Díky tomu si v Yam Yam bistro vychutnáte autentické chutě dálného východu.

Příjemnou atmosféru podniku dokresluje stylový interiér a milá obsluha. Yam Yam bistro je ideálním místem pro rychlý oběd, romantickou večeři i posezení s přáteli.