Petr Vojnar z T-Boyz: Co chystá?

Petr Vojnar T-Boyz

Petr Vojnar: Člen T-boyz

Petr Vojnar byl členem populární české hudební skupiny T-boyz. Kapela, která vznikla v roce 1995, se stala fenoménem a symbolem devadesátých let. Petr Vojnar v kapele působil jako tanečník a doprovodný zpěvák. Jeho energické taneční kreace a charisma z něj udělaly miláčka fanoušků, zejména fanynek.

S T-boyz zažil Petr Vojnar vrchol slávy. Kapela vydala několik úspěšných alb, jejich hity okupovaly přední příčky hitparád a koncerty byly beznadějně vyprodané. Mezi nejznámější písně T-boyz patří například "Beru tě dál", "Mámo, já tě chci" nebo "Ještě blíž".

Po odchodu z T-boyz se Petr Vojnar věnoval sólové kariéře. Vydal několik singlů a vystupoval v muzikálech a televizních pořadech. Jeho jméno zůstává spjato s obdobím devadesátých let a s fenoménem chlapeckých kapel, které v té době ovládaly hudební scénu.

Hudební kariéra

Petr Vojnar se proslavil jako člen populární hudební skupiny T-boyz, která vznikla v roce 1995. Kapela, složená ze tří členů – Petra Vojnara, Martina Zounara a Ivana Alexa, se stala fenoménem devadesátých let a jejich hity jako "Beru tě dál", "Mámo, ona je fantastická" nebo "Jsi moje lady" zněly z každého rádia. T-boyz si získali srdce teenagerů chytlavými melodiemi, energickými vystoupeními a image "kluků od vedle". Petr Vojnar v kapele působil jako zpěvák a tanečník a jeho charisma a energie na pódiu si podmanily nejednu fanynku.

Po rozpadu T-boyz v roce 1999 se Petr Vojnar vydal na sólovou dráhu. Vydal několik singlů a v roce 2001 debutové album "Jaký to je". Ačkoliv se mu nepodařilo zopakovat úspěch T-boyz, na hudební scéně se udržel a dodnes vystupuje na koncertech a festivalech. Kromě zpěvu se věnuje i dalším aktivitám, jako je moderování a herectví.

Největší hity

Petr Vojnar, to je jméno, které rezonuje českým showbyznysem už od přelomu tisíciletí. Jeho hvězda zazářila naplno s příchodem skupiny T-boyz, která si podmanila hitparády a srdce teenagerů po celé zemi. Kapela, založená v roce 1995, se stala fenoménem a Petr Vojnar, jako jeden ze dvou frontmanů, byl u toho. Jeho energické vystoupení, charisma a nezaměnitelný hlas z něj udělali idola a T-boyz se stali synonymem pro chytlavý pop 90. let.

Hity jako "Beru tě dál", "Mámo, já tě mám rád" nebo "Jsem tvůj děs" zněly z každého rádia a diskoték. Písničky T-boyz byly plné energie, optimismu a bezstarostnosti, což perfektně rezonovalo s tehdejší náladou ve společnosti. Petr Vojnar se svým nezaměnitelným hlasem a charismatem dodával skladbám T-boyz nezaměnitelný šmrnc. Jeho image drsného kluka s něžným srdcem si získala srdce mnoha fanynek a fanynek. I když se hudební směr Petra Vojnara v průběhu let ubíral i jinými cestami, jeho působení v T-boyz zanechalo v české hudební scéně nesmazatelnou stopu.

Současné aktivity

Petr Vojnar je stále aktivní na české hudební scéně, i když sláva T-boyz už pohasla. Věnuje se hlavně sólové dráze a vystupuje s vlastní kapelou. Jeho repertoár zahrnuje jak starší hity T-boyz v nových aranžích, tak i autorskou tvorbu. Petr nezanevřel ani na taneční hudbu a často vystupuje jako DJ na různých večírcích a akcích. Kromě hudby se věnuje i dalším projektům, například moderování.

Co se týče ostatních členů T-boyz, ti se věnují vlastním profesím a hudbě se věnují spíše okrajově. Občas se objeví na vzpomínkových akcích zaměřených na 90. léta, kde si s chutí zazpívají největší hity T-boyz a zavzpomínají na staré časy.

Zajímavosti

Petr Vojnar byl bezesporu nejvýraznější postavou skupiny T-boyz. Jeho extravagantní styl, blonďatá kštice a energické taneční kreace z něj udělaly idola dívčích srdcí. Málokdo ale ví, že Petr se věnoval tanci už od dětství a zúčastnil se i několika tanečních soutěží. Kromě T-boyz působil i v muzikálech a v televizi, kde se objevil v několika seriálech a zábavných pořadech.

Skupina T-boyz se proslavila především svými tanečními hity s chytlavými melodiemi a provokativními texty. Jejich videoklipy byly plné odvážných kostýmů a energických choreografií. T-boyz se stali fenoménem konce 90. let a jejich písničky zněly z každého rádia. I když se skupina po čase rozpadla, jejich hity jako "Beru tě dál", "Máňa" nebo "Poupata" znají a zpívají dodnes i mladší generace.

Publikováno: 18. 06. 2024

Kategorie: Hudba

Autor: AdamHubalek

Tagy: petr vojnar t-boyz | člen hudební skupiny t-boyz