Restaurace Horní Dvůr: Zážitková gastronomie v srdci Prahy

Restaurace Horní Dvůr

Horní Dvůr: Tradiční česká kuchyně

V srdci malebné krajiny se nachází restaurace Horní Dvůr, která láká na autentickou českou kuchyni. Poctivé suroviny od lokálních dodavatelů jsou základem jídel připravovaných podle tradičních receptur. Ochutnat zde můžete klasiky jako vepřo knedlo zelo, svíčkovou na smetaně či hovězí guláš. Na své si přijdou i milovníci sladkých jídel – nabízejí se tu domácí buchty, koláče a další dezerty. Příjemná atmosféra restaurace vybízí k posezení s rodinou či přáteli.

Stylové prostředí s venkovní zahrádkou

Naše restaurace se pyšní nejen vynikající kuchyní, ale i příjemným prostředím, které umocní váš gastronomický zážitek. Interiér je zařízený ve stylovém duchu s důrazem na detail a pohodlí hostů. V teplých měsících vás zveme na naši venkovní zahrádku, která je oázou klidu uprostřed ruchu města. Obklopeni zelení a květinami si zde vychutnáte lahodnou kávu, osvěžující nápoje nebo něco malého k zakousnutí. Ať už se rozhodnete pro posezení uvnitř restaurace nebo na zahrádce, věříme, že se u nás budete cítit příjemně a budete se k nám rádi vracet.

Polední menu a speciality restaurace

Každý všední den vám nabízíme pestré polední menu, které uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Na výběr máte vždy ze dvou polévek a tří hlavních jídel, z nichž jedno je vždy bezmasé. Naše menu se obměňuje každý týden a vychází ze sezónních surovin. Vedle poledního menu vám nabízíme i stálý jídelní lístek plný specialit české i mezinárodní kuchyně. Ochutnat u nás můžete například vepřovou panenku na hříbkách s bramborovým knedlíkem, hovězí burger s hranolkami a domácí majonézou nebo grilovaný hermelín s brusinkami a opečenou bagetkou. Rádi vám připravíme i jídla dle vašeho přání.

Ideální pro rodinné oslavy a firemní akce

Naše prostory jsou jako stvořené pro nezapomenutelné rodinné oslavy, ať už se jedná o narozeniny, promoce nebo svatby. Nabízíme útulné prostředí s dostatečnou kapacitou pro všechny vaše blízké. Stejně tak se skvěle hodí pro firemní akce, jako jsou večírky, teambuildingy nebo konference. Zajistíme catering na míru, profesionální obsluhu a nezapomenutelnou atmosféru. Přizpůsobíme se vašim požadavkům a postáme se o to, aby vaše akce byla nezapomenutelným zážitkem.

Kontakt a otevírací doba restaurace

Náš podnik najdete v samém srdci Prahy na Staroměstském náměstí 1. Otevřeno máme každý den od 11:00 do 23:00. Rezervaci столику si můžete udělat telefonicky na čísle +420 123 456 789 nebo emailem na adrese restaurace@email.cz. Těšíme se na vaši návštěvu!

Publikováno: 18. 06. 2024

Kategorie: restaurace

Autor: AdamHubalek

Tagy: restaurace horní dvůr