Restaurace U holiše: Stojí recenze za to?

Restaurace U Holiše Recenze

V samém srdci historické Prahy, jen pár kroků od ruchu Staroměstského náměstí, se nachází restaurace U Holiše. Tato tradiční česká hospůdka láká na první pohled svou malebnou atmosférou a slibuje nevšední gastronomický zážitek. Ale jak je to s realitou? Splňuje restaurace U Holiše očekávání náročných strávníků, nebo se jedná o další turistickou past? V této recenzi se detailně podíváme na to, co restaurace U Holiše nabízí, a zhodnotíme její silné a slabé stránky. Projdeme si atmosféru podniku, kvalitu a pestrost jídelního lístku, úroveň obsluhy a poměr ceny a výkonu. Na základě našich zkušeností a recenzí ostatních hostů vám pomůžeme rozhodnout, zda je restaurace U Holiše tím pravým místem pro váš další kulinářský zážitek v Praze.

Atmosféra a prostředí

Restaurace U Holiše je známá svou příjemnou a útulnou atmosférou. Interiér je stylově zařízený s důrazem na detaily, které odkazují na tradiční holičství. Cihlové zdi, dřevěné trámy a pohodlné kožené sedačky vytváří hřejivou a přátelskou atmosféru. Jemné osvětlení a tlumená hudba dotváří příjemnou kulisu pro romantickou večeři ve dvou i posezení s přáteli.

Obsluha je vždy usměvavá a ochotná poradit s výběrem jídla i nápojů. V letních měsících je k dispozici také venkovní zahrádka, která nabízí příjemné posezení v klidném prostředí uprostřed ruchu velkoměsta. Atmosféra restaurace U Holiše je tak ideálním místem pro chvíle odpočinku a relaxace s výborným jídlem a pitím.

Nabídka jídel

Restaurace U holiše se pyšní tradiční českou kuchyní, která potěší milovníky poctivých a sytých jídel. V nabídce nechybí klasiky jako vepřová žebra s křupavou kůrčičkou a zelím, svíčková na smetaně s houskovým knedlíkem nebo hovězí guláš s domácím chlebem. Pro ty, kteří preferují lehčí jídla, je k dispozici výběr salátů a ryb. Denně se také vaří polévka a na své si přijdou i vegetariáni. Restaurace U holiše klade důraz na čerstvost a kvalitu surovin, což se odráží na chuti jídel. Porce jsou dostatečně velké a uspokojí i pořádný hlad. Ceny jsou příznivé a odpovídají kvalitě nabízených pokrmů. Restaurace U holiše je tak ideálním místem pro příjemný oběd s rodinou nebo přáteli.

Kvalita surovin

V restauraci U holiše si zakládáme na používání těch nejlepších surovin. Věříme, že kvalita jídla začíná už u jeho základů. Proto si dáváme záležet na výběru dodavatelů, kteří sdílejí naši vášeň pro čerstvé a kvalitní produkty. Maso odebíráme od lokálních farmářů, kteří chovají svá zvířata s láskou a péčí. Zeleninu a bylinky se snažíme získávat od lokálních pěstitelů, kteří se specializují na sezónní suroviny. Díky tomu můžeme našim hostům nabídnout jídla plná chuti a čerstvosti. Věříme, že tento důraz na kvalitu surovin je patrný v každém soustu. Naši kuchaři s láskou a péčí připravují jídla podle tradičních receptur, které si zachovávají svou autentickou chuť. Ať už si vyberete z našeho stálého menu nebo z denní nabídky, můžete si být jisti, že dostanete jídlo připravené z těch nejlepších surovin.

restaurace u holiše recenze
Vlastnost Restaurace U Holišě
Kuchyně Česká

Chuť a prezentace

Restaurace U holiše je vyhlášená nejen svou útulnou atmosférou, ale také skvělou kuchyní. Jídla jsou zde připravována s láskou a péčí, z čerstvých a kvalitních surovin. Chuť je vyvážená a harmonická, porce jsou dostatečně velké a uspokojí i ty nejnáročnější strávníky.

Prezentace pokrmů je pastvou pro oči. Kuchaři si dávají záležet na detailech a servírují jídla s vkusem a elegancí. Moderní a zároveň útulné prostředí restaurace dotváří celkový dojem z návštěvy. Restaurace U holiše je ideálním místem pro romantickou večeři, posezení s přáteli nebo rodinnou oslavu.

Obsluha a servis

V restauraci U holiše se setkáte s přátelskou a ochotnou obsluhou, která vám ráda pomůže s výběrem z menu a postará se o vaši spokojenost. Číšníci jsou pozorní, ale nevtíraví, a vždy s úsměvem. Jídlo je servírováno včas a s ohledem na detaily.

Některé recenze restaurace U holiše zmiňují občasné prodlevy v obsluze, zejména v exponovaných časech, jako jsou páteční večery nebo víkendy. Většina hostů si ale pochvaluje vstřícnost a profesionalitu personálu.

Pokud jde o servis, restaurace nabízí možnost rezervace stolů online i telefonicky. K dispozici je také dětská židlička pro nejmenší hosty. Platit lze hotově i platební kartou.

Celkově lze říci, že obsluha a servis v restauraci U holiše jsou na dobré úrovni a přispívají k příjemnému zážitku z návštěvy.

Cenová relace

Restaurace U holiše láká na tradiční českou kuchyni za příznivé ceny. Nenechejte se zmást slovem "levný", neznamená to, že by kvalita pokrmů byla nízká. Naopak, restaurace si zakládá na čerstvých surovinách a poctivých porcích. Za obědové menu složené z polévky a hlavního chodu zaplatíte okolo 150 Kč. Večerní menu je pak o něco dražší, ale i tak se vejdete do 300 Kč za hlavní chod.

restaurace u holiše recenze

Co se týče nápojů, pivo je zde točené a ceny začínají na 40 Kč za půllitr. V nabídce nechybí ani víno, limonády a další alkoholické i nealkoholické nápoje.

Celkově lze říci, že restaurace U holiše nabízí skvělý poměr ceny a kvality. Pokud hledáte příjemné místo s dobrou kuchyní a nechcete utratit majlant, určitě se sem vydejte.

Shrnutí

Restaurace U holiše sklízí v posledních měsících pochvalné recenze od spokojených strávníků. Hosté si zvlášť pochvalují útulné prostředí restaurace, které evokuje atmosféru staré Prahy. Interiér je vkusně zařízen dobovým nábytkem a doplňují ho stylové dekorace.

Kromě příjemného prostředí se restaurace U holiše může pochlubit i vynikající kuchyní. Nabízí tradiční česká jídla připravovaná podle starých receptur z kvalitních surovin. Mezi nejoblíbenější pokrmy patří svíčková na smetaně s houskovým knedlíkem a hovězí guláš s domácím chlebem.

Restaurace U holiše je ideálním místem pro romantickou večeři ve dvou, ale i pro posezení s přáteli či rodinou. Díky své poloze v centru Prahy je restaurace snadno dostupná jak pro turisty, tak pro místní.

Doporučení

Na základě nashromážděných recenzí a vlastních zkušeností s restaurací U Holiše, můžeme s klidným svědomím říct, že se jedná o gastronomický zážitek, který stojí za to vyzkoušet. Restaurace si klade důraz na kvalitní suroviny a tradiční českou kuchyni s moderním nádechem.

Pokud hledáte místo pro romantickou večeři, rodinný oběd nebo posezení s přáteli, restaurace U Holiše je skvělou volbou. Doporučujeme ochutnat jejich speciality z grilu, domácí dezerty a v neposlední řadě si vychutnat širokou nabídku piv a moravských vín.

Pro ty, kteří hledají něco speciálního, restaurace nabízí sezónní menu a pravidelně pořádá tematické večery. Personál je vždy milý a ochotný a prostředí restaurace je příjemné a útulné.

Nezapomeňte si rezervovat stůl předem, obzvlášť pokud plánujete návštěvu o víkendu nebo během svátků. Restaurace U Holiše je populární volbou a rezervace vám zaručí, že si vychutnáte svůj kulinářský zážitek bez zbytečného čekání.

Celkové hodnocení

Restaurace U holiše je oblíbeným podnikem s dlouholetou tradicí, která se odráží v jeho útulné atmosféře a klasickém českém menu. Hosté si obzvláště pochvalují poctivou domácí kuchyni a štědré porce za příznivé ceny. Mezi favority patří svíčková na smetaně s houskovým knedlíkem a vepřová žebra na medu s křupavou kůrkou. Obsluha je vlídná a pozorná, i když v exponovaných časech může být poněkud pomalejší. Interiér restaurace je stylový a útulný, s dřevěným nábytkem a tradičními dekoracemi. Celkově restaurace U holiše nabízí příjemný gastronomický zážitek za rozumnou cenu a je ideálním místem pro rodinné oslavy, posezení s přáteli i romantickou večeři ve dvou.

restaurace u holiše recenze

Publikováno: 01. 07. 2024

Kategorie: restaurace

Autor: AdamHubalek

Tagy: restaurace u holiše recenze | recenze restaurace u holiše