Tajemství lahodných pokrmů? Big Boy másla v hlavní roli!

Big Boy Masla

Druhy Big Boy másla

Big Boy máslo je k dostání v několika variantách, aby uspokojilo různé chutě a preference. Klasické Big Boy máslo je vždy sázkou na jistotu, ale pro ty, kdo hledají něco extra, je tu varianta s mořskou solí, která dodá vašim pokrmům špetku svěžesti. Pro milovníky bylinek je tu varianta s bylinkami a česnekem, která se skvěle hodí na topinky, do těstovin nebo k dochucení masa. Ať už zvolíte jakoukoli variantu, Big Boy máslo vám zaručeně zpříjemní každý chod.

Použití v kuchyni

V kuchyni nachází široké uplatnění jak v sladké, tak slané kuchyni. Jeho nasládlá chuť se skvěle hodí do dezertů, jako jsou koláče, sušenky, pudinky nebo zmrzlina. Můžete ho přidat i do jogurtu, ovesné kaše nebo smoothie. V slané kuchyni se používá k dochucení omáček, polévek, marinád na maso nebo zeleninu. Výborně se hodí k drůbeži, vepřovému masu a rybám. Můžete ho použít i při nakládání zeleniny, například okurek.

Tipy a triky

Zde je pár tipů a triků, které vám usnadní život:

Plánujte si čas. Vytvořte si seznam úkolů a stanovte si priority.

Dodržujte pitný režim. Mějte po ruce lahev s vodou a upíjejte z ní během dne.

Hýbejte se. I krátká procházka vám prospěje.

Dopřejte si dostatek spánku. Snažte se chodit spát a vstávat ve stejnou dobu.

Jezte zdravě. Omezte nezdravé tuky, cukry a sůl.

Udržujte si pozitivní mysl. Zaměřte se na dobré věci ve svém životě.

Nebojte se říct si o pomoc, když ji potřebujete.

Recepty s Big Boy máslem

Big Boy máslo se nehodí jen tak na chleba, i když i na tom si ho užijete dosyta. Jeho lahodná chuť skvěle doplní sladké i slané pokrmy. Vyzkoušejte ho například do křehkého lineckého pečiva, máslové sušenky s ním získají neodolatelnou chuť a vůni. Skvěle se hodí i do krémů, ať už do máslového na dort, nebo do nadýchaného krému do větrníků. A co teprve slané variace? Bramborová kaše s Big Boy máslem bude delikatesou, stejně jako šťouchané brambory nebo bramboráky.

Publikováno: 14. 06. 2024

Kategorie: Kuchyně

Autor: AdamHubalek

Tagy: big boy masla | informace o produktech big boy masla