Vychutnejte si Our Story v naší restauraci

Restaurace Our Story

Atmosféra Our Story

Naše cesta začala snem o útulném a inspirativním prostředí, kde se lidé cítí dobře a můžou si vychutnat lahodnou kávu a domácí dezerty. Chtěli jsme vytvořit místo s jedinečnou atmosférou, kde se zastaví čas a vy si budete moct odpočinout od každodenního shonu. Dlouho jsme hledali ten pravý prostor a nakonec jsme ho našli – v srdci staré Prahy, v domě s bohatou historií. S láskou a nadšením jsme ho zrekonstruovali a proměnili v kavárnu Our Story. Věříme, že každý detail, od vůně čerstvě pražené kávy po útulné křesílko, přispívá k nezapomenutelné atmosféře našeho podniku.

Naše restaurace nabízí širokou škálu pokrmů, které uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Od klasické české kuchyně po moderní mezinárodní speciality, naše menu je plné chutí, které si zamilujete.

Používáme pouze ty nejčerstvější suroviny od lokálních dodavatelů, abychom zajistili tu nejvyšší kvalitu a chuť. Naši zkušení kuchaři s vášní a kreativitou připravují každé jídlo s důrazem na detail.

Ať už hledáte rychlý oběd, romantickou večeři nebo slavnostní menu pro vaši oslavu, u nás si určitě vyberete. Přijďte ochutnat naše speciality a užijte si kulinářský zážitek v příjemném prostředí naší restaurace.

Lokální suroviny

Věříme v sílu lokálních zdrojů a snažíme se je maximálně využívat. Čerstvé ovoce a zelenina putují do naší kuchyně od farmářů z okolí, maso pochází z lokálních chovů a mléčné výrobky od lokálních mlékáren. Podporujeme tak nejen české zemědělce, ale zároveň snižujeme uhlíkovou stopu a dopřáváme vám ty nejčerstvější a nejkvalitnější suroviny. Chuť a vůně lokálních produktů je zkrátka nezaměnitelná a věříme, že i vy ji v našich pokrmech oceníte.

Přátelský personál

Vlídný a ochotný personál dokáže pozvednout zážitek z návštěvy restaurace, obchodu či hotelu na úplně jinou úroveň. Usměvavá obsluha, která vám s radostí poradí s výběrem jídla nebo pomůže s nákupem, dokáže rozzářit den a z obyčejné návštěvy udělat příjemný zážitek. Naopak nepříjemný a neochotný personál dokáže zkazit dojem i z jinak skvělého podniku.

Pamatujte, že vstřícnost a ochota by měly být samozřejmostí, ať už pracujete v jakémkoli oboru.

Ideální pro setkání

Naše prostory se skvěle hodí pro nejrůznější setkání, ať už se jedná o pracovní schůzku, firemní večírek nebo komorní oslavu. K dispozici je vám prostorná místnost s dostatkem světla a příjemnou atmosférou. Pro vaše pohodlí nabízíme kvalitní ozvučení, projektor s plátnem a vysokorychlostní internet. Samozřejmostí je i možnost zajištění cateringu dle vašich představ. Náš tým vám bude plně k dispozici a postará se o to, aby vaše akce proběhla hladce a bez komplikací.

Publikováno: 12. 06. 2024

Kategorie: restaurace

Autor: AdamHubalek

Tagy: restaurace our story | restaurace s názvem our story