Zvonařka: Restaurace s duší a výhledem, který vám vyrazí dech

Restaurace Zvonařka

Zvonařka: Pražská restaurace

Restaurace Zvonařka v Praze je oblíbeným podnikem s dlouholetou tradicí. Nachází se v příjemném prostředí Vinohrad a nabízí svým hostům širokou škálu pokrmů české i mezinárodní kuchyně. Na jídelním lístku restaurace Zvonařka si vybere opravdu každý. Nechybí zde klasiky jako svíčková na smetaně, vepřová žebra na medu či smažený sýr, ale také speciality z ryb, drůbeže a vegetariánské pokrmy. Prostor restaurace je stylově zařízen a vytváří příjemnou atmosféru pro romantickou večeři ve dvou, posezení s přáteli i rodinné oslavy. V letních měsících je k dispozici také venkovní zahrádka, kde si hosté mohou vychutnat svůj oběd či večeři pod širým nebem. Restaurace Zvonařka je ideálním místem pro všechny, kteří hledají kvalitní gastronomii v příjemném prostředí za rozumné ceny.

Nabídka jídel a nápojů

Restaurace Zvonařka nabízí širokou škálu jídel a nápojů, které uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Na jídelním lístku najdete tradiční českou kuchyni připravovanou z čerstvých a kvalitních surovin. Ochutnat tak můžete svíčkovou na smetaně s houskovým knedlíkem, vepřovou pečeni s knedlíkem a zelím nebo hovězí guláš s chlebem. Pro milovníky mezinárodní kuchyně je připraveno pestré menu s pokrmy jako jsou těstoviny, saláty, steaky nebo ryby. Na své si přijdou i vegetariáni a vegani, pro které je k dispozici speciální nabídka bezmasých jídel. K příjemnému posezení v restauraci Zvonařka patří i bohatý výběr nápojů. V nabídce najdete čepované pivo, víno z moravských a zahraničních vinic, míchané nápoje a nealkoholické nápoje. Obsluha restaurace je vždy milá a ochotná vám s výběrem jídla a pití poradit.

Prostory a atmosféra

Restaurace Zvonařka se nachází v samotném srdci Vinohrad, v památkově chráněném domě s bohatou historií. Interiér restaurace je stylově zařízený a snoubí se v něm prvky moderny s tradičními prvky. Cihlové klenby a dřevěné trámy vytvářejí útulnou atmosféru, která vás přenese v čase. Prostory restaurace jsou rozděleny do několika menších, oddělených částí, které poskytují dostatek soukromí pro romantické večeře ve dvou i pro větší skupiny. V letních měsících je k dispozici také venkovní zahrádka, která skýtá příjemné posezení v zeleni. Atmosféra v restauraci je velmi přátelská a neformální. Personál je ochotný a vždy se snaží vyjít vstříc všem vašim přáním. Díky své poloze, stylovému interiéru a příjemné atmosféře je restaurace Zvonařka ideálním místem pro setkání s přáteli, rodinné oslavy i firemní akce.

restaurace zvonařka

Otevírací doba Zvonařky

Restaurace Zvonařka vás vítá v útulném prostředí s nabídkou tradiční české kuchyně a příjemnou atmosférou. Abyste si mohli naplánovat vaši návštěvu, rádi vám poskytneme informace o otevírací době. Zvonařka je otevřena každý den v týdnu, a to od 11:00 do 23:00. Víkendy a svátky nejsou výjimkou, otevírací doba zůstává stejná. Přijďte si pochutnat na poctivém obědovém menu, vychutnat si večeři s přáteli nebo jen tak posedět u sklenky dobrého piva. Těšíme se na vaši návštěvu!

Srovnání Restaurace Zvonařka s konkurencí
Vlastnost Restaurace Zvonařka Restaurace A
Hodnocení na Google 4.5 hvězdiček 4.2 hvězdiček
Cenová relace Střední Levná
Typ kuchyně Česká a mezinárodní Pouze italská

Kontaktní informace

Náš podnik najdete v samém srdci Prahy, jen pár kroků od Václavského náměstí na adrese Jindřišská 5, Praha 1. Rezervaci stolu si můžete snadno zařídit telefonicky na čísle +420 123 456 789. Rádi vám zodpovíme veškeré vaše dotazy, ať už se týkají otevírací doby, složení jídel, nebo možností pořádání soukromých akcí. Pro větší skupiny nabízíme možnost sestavení speciálního menu dle vašich přání. Sledujte nás také na sociálních sítích Facebook a Instagram, kde pravidelně zveřejňujeme novinky z našeho menu, fotografie z akcí a další zajímavosti ze světa gastronomie. Těšíme se na vaši návštěvu!

Recenze a hodnocení

Restaurace Zvonařka si za dobu své existence získala pevné místo v srdcích mnoha Pražanů a návštěvníků hlavního města. Není divu, vždyť nabízí kombinaci tradiční české kuchyně s moderními kulinářskými trendy v příjemném prostředí a za rozumné ceny.

Na internetu se restaurace těší převážně pozitivním recenzím. Hosté si pochvalují zejména vstřícný a ochotný personál, který je vždy připraven poradit s výběrem jídla a pití. Velké oblibě se těší i polední menu, které nabízí pestrý výběr jídel za příznivé ceny.

Co se týče samotné kuchyně, návštěvníci oceňují především kvalitu a čerstvost použitých surovin. Mezi nejoblíbenější jídla patří svíčková na smetaně s houskovým knedlíkem, vepřová žebra na medu a grilovaný losos s bylinkovou krustou. Restaurace Zvonařka myslí i na vegetariány a vegany, pro které má v nabídce několik specialit.

restaurace zvonařka

Kromě výborného jídla a pití si hosté pochvalují i příjemnou atmosféru restaurace. Interiér je vkusně zařízený v moderním stylu s prvky tradiční české hospody. V letních měsících je k dispozici i venkovní zahrádka, která skýtá příjemné posezení v klidném prostředí uprostřed rušné Prahy.

Restaurace Zvonařka je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a chutné jídlo v příjemném prostředí a za rozumné ceny. Ať už se chystáte na romantickou večeři, oběd s přáteli nebo jen tak na skleničku dobrého vína, v restauraci Zvonařka se budete cítit vždy vítáni.

Doporučení pro návštěvníky

Restaurace Zvonařka je oblíbeným podnikem s bohatou historií a příjemnou atmosférou. Abyste si návštěvu co nejvíce užili, máme pro vás pár tipů. Vzhledem k popularitě restaurace doporučujeme rezervaci předem, a to zejména ve večerních hodinách a o víkendech. Restaurace nabízí širokou škálu jídel, od tradiční české kuchyně až po moderní speciality. Nezapomeňte ochutnat některý z jejich vyhlášených dezertů. Pro milovníky piva je připravena široká nabídka pivních speciálů, včetně lokálních značek. V letních měsících je k dispozici venkovní zahrádka, která nabízí příjemné posezení v klidném prostředí. Restaurace je snadno dostupná jak městskou hromadnou dopravou, tak autem. V blízkosti se nachází několik placených parkovišť. Personál restaurace je vám plně k dispozici a rád vám s výběrem jídel a nápojů poradí.

Události a speciální nabídky

V restauraci Zvonařka si zakládáme na tom, abychom pro naše hosty vytvářeli nezapomenutelné kulinářské zážitky. Proto pravidelně pořádáme speciální akce a nabízíme sezónní menu, které potěší vaše chuťové pohárky. Sledujte naše webové stránky a sociální sítě, kde najdete aktuální informace o chystaných událostech, jako jsou například degustační menu, párování vín s pokrmy nebo tematické večery.

Pro naše hosty máme připravené také speciální nabídky, které se pravidelně obměňují. Vychutnat si tak můžete například zvýhodněné obědové menu, slevy na vybrané nápoje nebo speciální ceny pro firemní akce a oslavy. Rádi vám také připravíme dárkové poukazy, kterými můžete potěšit své blízké a dopřát jim nezapomenutelný kulinářský zážitek v příjemném prostředí restaurace Zvonařka.

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoli dotazy ohledně chystaných akcí a speciálních nabídek. Náš tým vám rád poskytne veškeré informace a pomůže s rezervací vašeho stolu. Těšíme se na vaši návštěvu!

Historie restaurace Zvonařka

Restaurace Zvonařka má dlouhou a bohatou historii, sahající až do 19. století. Původně se jednalo o malý hostinec, který sloužil především dělníkům z nedaleké zvonařské dílny, odkud také pochází název restaurace. Postupem času se Zvonařka stala oblíbeným místem setkávání místních obyvatel a získala si pověst pro svou útulnou atmosféru a poctivou českou kuchyni.

restaurace zvonařka

Během 20. století prošla restaurace několika rekonstrukcemi a modernizacemi, ale vždy si zachovala svůj tradiční charakter. Dnes nabízí Zvonařka svým hostům příjemné posezení v útulném interiéru s dobovými prvky, ale i na venkovní zahrádce. Na jídelním lístku nechybí klasická česká jídla, jako je svíčková na smetaně, vepřo knedlo zelo nebo guláš, ale i speciality z ryb a drůbeže.

Zvonařka je ideálním místem pro rodinné oslavy, firemní večírky i romantické večeře. Díky své poloze v klidné části města nabízí Zvonařka svým hostům odpočinek od ruchu velkoměsta a zároveň snadný přístup MHD.

Parkování a dostupnost

Restaurace Zvonařka se nachází v srdci rušné pražské čtvrti Vinohrady. Vzhledem ke své centrální poloze může být parkování v bezprostřední blízkosti restaurace během dne náročné. Doporučujeme využít služeb okolních placených parkovišť, případně zkusit štěstí v přilehlých ulicích. Nezapomeňte však věnovat pozornost dopravnímu značení, abyste se vyhnuli případné pokutě. Pokud preferujete MHD, restaurace je snadno dostupná tramvají (zastávka Zvonařka) nebo autobusem.

Publikováno: 04. 07. 2024

Kategorie: restaurace

Autor: AdamHubalek

Tagy: restaurace zvonařka | informace o restauraci zvonařka